عروسک ساده با مقوا و کاغذ و کاموا

با تمامی اشیاء بازیافتی دور و بر خود میتونیم کاردستی های زیبایی درست کنیم. این عروسک ساده برای دقایقی باعث سرگرمی بچه های عزیزمون خواهد شدلبخند

وسایل لازم :
دو عدد چوب بستنی
مقداری مقوای رنگارنگ
کاغذ رنگی
کاموای رنگی
روبان رنگی
پارچه رنگی
در های بطری آب و نوشابه یا تکه ای یونولیت استوانه ای
قیچی
چسب مایع

روش کار : ابتدا با دو چوب بستنی برای تنه اسکلت درست میکنیم. مانند بعلاوه آنها را روی هم قرار داده و چسب میزنیم. دو سر چوب ها بعنوان دست ها و دو سر دیگر بعنوان تنه و گردن محل چسباندن مقواها خواهد بود. با مقوا صورت و کلاه و بلوز را برش داده و می چسبانیم. با کاغذ یا پارچه رنگ متضاد پیش بند تهیه کرده و نصب میکنیم. برای دستها و موها از روبان ریش شده یا کاموا استفاده میکنیم. روی دربطری ها یا استوانه یونولیتی را با پارچه یا کاغذ رنگی روکش کرده و چسب زده و سپس روی هم قرار داده و مونتاژ کرده و بعنوان پاها و تکیه گاه عروسک استفاده میکنیم. برای تزیینات دیگر از دکمه و پولک و ماژیک میتوان بهره گرفت. باقی کار سلیقه و ابتکار و ذوق شما را میطلبد.

/ 2 نظر / 150 بازدید
هوادار فیتیله

نمایش لپ گلی از تاریخ 92/3/17 هر روز به مدت یکماه ساعت 18 برای عموم علاقه مندان در سینما تئاتر کانون واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالداسلامبولی، روبروی مجتمع سینمایی آزادی اجرا می شود. جهت رزرو بلیط با شماره تلفن های 88100624-88100623 تماس حاصل فرمائید.

بنیتا

همه چیز بود به جز کاردستی[زبان]