آموزش نقاشی

سلام بچه های خوبم ‌ امروز می‌خواهم یک فانوس دریایی با یک کشتی بزرگ به شما آموزش بدهم تا بتوانید یک خلیج آبی زیبا بکشید و رنگ‌آمیزی کنید.

می‌دانید فانوس دریایی چیست و به چه علت درست شده؟

فانوس دریایی یک راهنما برای سرنشینان کشتی‌های بزرگ مسافربری و یا باربری است  تا اگر شب در تاریکی راهشان را گم کردند بتوانند از طریق نوری که از فانوس دریایی می‌تابد اسکله را پیدا کنند. برای کشیدن یک فانوس دریایی از شکل‌های هندسی کمک می‌گیریم مانند شکل شماره 1.

در شکل شماره 2 یک کشتی را می‌بینید که ابتدا یک مستطیل کشیده برای بدنه ترسیم شده و دو طرف این مستطیل را با خطوط خمیده محدود می‌کنید تا شکل کشتی به‌دست بیاید و بعد از آن طبقه‌های کشتی و در و پنجره و دودکش‌ها را نشان می‌دهید و در پایان یک پرچم در قسمت جلو کشتی قرار گرفته و زیر کشتی هم موج‌های آب را می‌بینید که در حال حرکت هستند.

هم اکنون شما می‌توانید یک اقیانوس پر از کشتی و یک فانوس دریایی بکشید.

/ 13 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
در قسمت اول آموزش ، نرم افزار فتوشاپ و کاربرد آن در طراحی را برای شما بازدید کنندگان عزیز به طور کامل توضیح دادیم، در این قسمت س

.

یکی

[دلقک]در قسمت اول آموزش ، نرم افزار فتوشاپ و کاربرد آن در طراحی را برای شما بازدید کنندگان عزیز به طور کامل توضیح دادیم، در این قسمت سعی داریم به معرفی و آموزش مهمترین قسمت نرم افزار یعنی جعبه ابزار آن بپردازیم .کلیه تصاویری که برای معرفی ابزار و کاربرد آن در زیر توضیح داده ایم طبق استاندارد شرکت ادوبی می باشد، تا در درس های بعدی که می خواهیداز ابزارها برای طراحی استفاده کنید ، راحت تر و با انتخاب درست از آنها بهره ببرید.در قسمت های مختلف سعی کرده ایم از توضیح اضافی پرهیز کرده تا شما در هنگام تمرینات دچار خستگی و دلزدگی نشوید.برای شروع فتوشاپ CS4 را باز کنید . در قسمت چپ جعبه ابزار فتوشاپ را می بینید که می خواهیم با توجه به قسمت بندیهایی که در زیر مشخص کرده ایم ، کاربرد آنها را توضیح دهیم

110

این سایت قیر مجاز است. سریتر جمشکنید. اداری آگاههی.؟

خاله شادونه

مگرنه خالی بستم بابا خالتم من خاله شادونه پلیس درکار نیست درخدمتلاشیم

خاله شادونه

[گریه][وحشتناک]ببخشید

محمد مهتی متقی زاده

خیلی عالی بود

محمد مهدی متقی زاده

خیلی عالی بود[تماس]

محمد مهدی متقی زاده

[قهقهه]

محمد مهدی متقی زاده

2

شیما جون

عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود