سفر تیتیل، میتیل به شهر قوقول‌آباد

نمایش جدید کانون بر روی صحنه می‌رود

نمایش تیتیل، میتیل و شهر قوقول آباد نخستین نمایشی است که در سال جدید بر روی صحنه‌ی مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون، تالار بوستان مرکز تئاتر کانون در تهران از روز هفتم اردیبهشت شاهد بر روی صحنه رفتن نمایشی عروسکی است که کارگردانی آن را سید مصطفی رضوی و پریسا مشکانی به صورت مشترک بر اساس نوشته‌ای از مهتاب باجلان بر عهده داشته‌اند.
نمایش جدید مرکز تئاتر کانون، با درون مایه‌ای آموزشی و جذاب برای مخاطبان کودک، داستان دو جوجه‌ی کوچک است که در مسابقه‌ی نقاشی برنده شده‌اند و در راه شهر قوقول آباد با یک‌دیگر همسفر می‌شوند اما برای رسیدن به مقصد، مشکلاتی پیش پای آنان قرار می‌گیرد.
تیتیل، میتیل و شهر قوقول آباد با زبانی کودکانه از مخاطبان خود می خواهد که هنگام انجام هر کاری ابتدا پیش فرض‌ها ودلایل خود را بررسی کنند.
دست اندرکاران اجرای این نمایش معتقدند که آموزش مهارت استدلال و بالابردن توان بررسی پیش فرض‌ها، به مخاطبان کمک خواهد کرد که به راحتی تحت تاثیر قرار نگیرند و خودشان بیاموزند که تصمیمات را بر چه اساسی اتخاذ کنند.
نمایش تیتیل، میتیل و شهر قوقول آباد قرار است روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه‌ی هر هفته ساعت 18:30 در مرکز تئاتر کانون واقع در پارک لاله تهران به روی صحنه برود.
از میثم احمدی به عنوان دستیار کارگردان و مدیر صحنه، علیرضا حسین‌پور به عنوان طراح و سازنده‌ی عروسک‌ها، سمیرا یزدان‌پژوه به عنوان طراح لباس و محمدرضا شاملو‌ فرد به عنوان طراح نور این نمایش نام برده شده است.
بازیگری این نمایش کودکانه را نیز پریسا مشکانی، مهتاب باجلان و سمیه سقفی بر عهده دارند.
اجرای صبح این نمایش هم تنها به مدارس و مهدهای کودک (با هماهنگی قبلی) اختصاص یافته است.
علاقه‌مندان به دیدن این نمایش برای انجام هماهنگی می‌توانند با شماره تلفن‌های 88964774 و 88966119 مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون تماس بگیرند.

/ 12 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگار

خیلی سایت قشنگی است ولی باید شعر های قشنگتری که جدید است در سایت بنویسید

ساجده

خاله خسته شدیم این قدر شعر و مطلب دیدیم نمی خواین یکم هم به فکر ما دختر های 11 12 13 ساله باشین.......... میشه بازی های قشنگ تری بگذاریددددددددددددددد

ساجده

میشه بازی های اشپزی یا ارایشگری یا رنگ امیزی بگذارید ممنون میشم خاله جون جواب بدین خاله ی عزیزم.......

ساجده

[قلب]یعنی میگین نمی ذارین؟؟؟؟؟؟؟ پس خودتمن یک بازی هایی بگذارید...............

ساجده

[قلب]یعنی میگین نمی ذارین؟؟؟؟؟؟؟ پس خودتون یک بازی هایی بگذارید...............

ساجده

خاله جون جوابم رو بده لطفا.......... [عجله][عجله][عجله][عجله]

k